Haber

ABD Başkanı Biden katıldığı Onur Madalyası töreninden aniden ayrıldı

ABD Lideri Joe Biden yaptığı hatayla bir kez daha ülkede gündem oldu. 80 yaşındaki Biden, Onur Madalyası töreninde bu kez aniden salonu terk etti. O anlar ve salondaki misafirlerin şaşkınlığı saniye saniye kaydedildi.

BİRDEN SALONDAN ÇIKTI

İlerleyen yaşına rağmen ABD Başkanı olarak görev yapan Joe Biden, Onur Madalyası töreninde aniden salonu terk etti. Biden’ın salondaki misafirlerin şaşkın bakışları altında salonu terk ettiği o anlar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.

DAHA ÖNCE BİRÇOK GAFAS’A İMZA VERDİ

Ülkede tartışmalara yol açan ve rakibi eski ABD Başkanı Donald Trump tarafından da sıklıkla eleştirilen Biden’ın hataları saymakla bitmiyor. Cumhurbaşkanlığı uçağına binerken merdivenlerden düşmesi, havayı selamlaması, toplantılarda şekerleme yapması, siyasetçi ve ülke isimlerini karıştırması, gazetecilerle konuşurken kullandığı ifadeler 80 yıllık ruh hali tartışmalarını gündeme getiriyor. ABD basınında eski demokrat başkan.

BİDEN’A DESTEK AZALIYOR

Öte yandan siyasete ilişkin kamuoyu yoklaması yapan RealClearPolitics’e göre, ABD ordusunun Ağustos 2021’de Afganistan’dan çekilmesinden bu yana ilk kez Biden’ın başkanlığını destekleyenlerin oranı yüzde 43’e düştü.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu