Teknoloji

Arkane, Redfall’ın Xbox Serisi konsollarda 30 FPS’de çalışacağını duyurdu

 
Arkane Studios, takım tabanlı nişancı aksiyon oyunu Redfall’un konsollarda 30FPS’de çalışacağını duyurdu. Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımla duyurulan bu gelişme ile oyunun Xbox Series X’te 4K 30 FPS, Xbox Series S’de ise 1440p 30 FPS’de oynanabileceği ortaya çıktı.
 
60 FPS modu başka bir güncelleme ile eklenecek
 
 
 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Studios Austin tarafından oyuncuların beğenisine sunulacak açık dünya kooperatif birinci şahıs nişancı aksiyon oyunu, Xbox Series konsollarda 30 FPS’de çalışacak. 60 FPS Performans modu ise daha sonraki bir tarihte güncelleme ile oyuna dahil edilecek.
 
2 Mayıs’ta biz oyun severlerin beğenisine sunulacak olan Redfall’ın geçtiğimiz Şubat ayında SSS sayfasında tek oyuncu olarak oynansa bile internet bağlantısı gerektireceği ortaya çıktı. Bu nedenle oyunun hiçbir modunu internet bağlantısı olmadan oynayamazsınız.
 
Takım odaklı vampir temalı nişancı aksiyonu Redfall, 2 Mayıs’ta Microsoft Store’da Steam ve Epic Games Store üzerinden Xbox Series ve PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön sipariş için mevcut.
 

 

espiyeajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu