Yaşam

Aziz Özer Yaratıcı Videolarıyla Müzik Dünyasına Yön Veriyor

Aziz Özer, Türkiye’nin önde gelen video klip yönetmenleri arasında kendine sağlam bir yer edinmiş ve kariyerine damga vurmuş bir isim olarak öne çıkıyor. Müzik dünyasına yön veren klipleri ve sanatçılara yönelik kendine özgü yönetmenlik tarzıyla Aziz Özer, sektördeki başarılarına bir yenisini daha ekliyor.

Aziz Özer, kendine özgü estetik anlayışı ve yaratıcı yaklaşımıyla pek çok ünlü sanatçının kliplerini yöneterek müziğin görsel dilini zenginleştiriyor. Özer’in imzasını taşıyan klipler, sanatçıların müziklerini daha etkileyici ve unutulmaz kılıyor.

Aziz Özer’in yönetmenlik kariyerinden dikkat çeken bazı klipler şöyle:
Hakkı Bulut, Şerif Kayran, Kenan Çallı, Fuat Bahçeci, Derya Can, Ertuğrul Polat, Gökhan Bağır & Tülay Maciran, Özgür Kaplan & Gökhan Doğanay, Mehmet Karabudak, Zeynel Vardık, Ferman Akdeniz, Enver Çelik, Dilberay vb. sanatçıların klipleri var birçok müzik platformunda yerini aldı.

Sinema ve televizyon eğitimini Almanya’da alan başarılı yönetmen, kendi prodüksiyonu ÖZER ile başta TRT olmak üzere birçok ulusal ve yerel televizyon kanalına yüzlerce müzik videosu, çok sayıda kısa ve uzun metrajlı film, reklam/tanıtım filmi ve programlar çekmiştir. SİNEMA 15 yıldır.

Özer, farklı müzik türlerinde çalışarak geniş bir deneyim kazanmış ve her projesinde sanatçıya özgü bir atmosfer yaratmıştır. Özer’in yeteneği ve kendine özgü bakış açısı sayesinde sanatçılar, kliplerinde yer alan müzikleriyle izleyiciye görsel bir şölen sunuyor.

Aziz Özer’in başarılı kariyeri onun sadece müzik dünyasında değil, reklam ve sinema dünyasında da sağlam bir yer edinmesini sağlamıştır. Özer sadece müzikal imajlarda değil, pek çok projede de başarıya imza atmış bir yönetmen.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu