Haber

Efkan Ala: Davos’ta nasıl sınırlarımızı koyduysak bugün de aynı noktadayız (2)

MUHTEŞEMLERLE GÖRÜŞTÜ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, Mustafakemalpaşa ilçesinde mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Mustafakemalpaşa Belediyesi Gençlik Programı’na Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ahmet Gümen, İl Tarım Müdürü İbrahim Acar, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, idari personel katıldı. ve Kültür Merkezi. müdür ve muhtarlar katıldı.

İlgili Makaleler

‘O MASA’DA MENÜMÜZ OLACAK’

Programda konuşan Efkan Ala, İsrail’in Filistin’e yönelik saldırılarına dikkat çekerek, İsrail’in devlet gibi davranmadığını, hastaneleri vurarak binlerce masum insanı öldürdüğünü belirtti. Ala, “Bursa gibi dünyada 120’den fazla ülkeye ihracat yapan bir ildeyseniz dünyanın sorunlarını dile getirmeden geçemezsiniz. Osmanlı İmparatorluğu’nun kurulduğu bu şehirde konulara değinmeden geçemezsiniz. vicdanlara dokunan bir olay. Şu anda içinde bulunduğumuz durumu görüyorsunuz. Türkiye’nin yeni yüzyılının başlangıcıdır.” Bu dönemde bugüne kadar yapılanların önemi bir kez daha ortaya çıkıyor. Dünya lideri sayılan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın bölgedeki hakimiyeti bir kez daha dünya tarafından kabul edildi. Biz Türkiye olarak bölgemizde kurulan masada yeri olan bir ülkeyiz. Şu ana kadar yapılanlar olmasaydı, “Biz o masanın menüsü olurduk. Bu ülkede hiçbir sofranın menüsü olmasına izin vermiyoruz” dedi.

Ala, konuşmasında 2023 genel seçimlerine değinerek, “Kongremizi yaptık, tecrübe ve yeniliği buluşturduk, yüzde 70 yeniledik, kazandığımız seçimin ertesi günü ‘Yeni Türkiye Yüzyılı’ sloganıyla çalışmalarımızı sürdürdük. ‘, daha yapacak çok işimiz var. Millete hizmet için buradayız.” “Çok büyük, çok küçük bir makam yoktur, millet bize bu makamları hizmet etmemiz için emanet etmiştir. Görev süremiz boyunca bu emaneti en iyi şekilde temsil etmek bizim en büyük görevimizdir” dedi.

Gökhan ÖZHAN/MUSTAFAKEMALPAŞA (Bursa),

senkayahaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu