Haber

Fenerbahçe, Cengiz Ünder ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Fenerbahçe, Cengiz Ünder ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

İSTANBUL – Fenerbahçe, Marsilya’da forma giyen milli oyuncu Cengiz Ünder ile 4 yıllık sözleşme imzaladı.

İlgili Makaleler

Sarı lacivertliler, milli oyuncu Cengiz Ünder’i 15 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında kadrosuna kattı.

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu SporKomplekste düzenlenen imza törenine Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki ve Sportif Yöneticisi Mario Branco da katıldı.

4 yıldır kendisini renklerine bağlayan imzanın ardından söz alan Cengiz Ünder, “Uzun bir mücadelenin ardından burada olmak benim için gerçekten büyük bir mutluluk ve gurur. Kulüp, menajerimle sürekli görüşmelerimizde herkesin bana karşı duruşu çok güzeldi. Artık Fenerbahçe’deyim. Çok mutluyum. Kendimi çok gururlu ve mutlu hissediyorum. Bir an önce sahaya çıkıp takım arkadaşlarımla antrenman yapmak için sabırsızlanıyorum.”

“Çok mutluyum”

İrfan Can ile Marsilya’dayken çok görüştüğünü ifade eden Ünder, “Edin ile görüştüm, görüştüğümüzde ‘Ne zaman geliyorsun?’ Doğru yolmuş biraz daha sabredelim dedim ondan sonra tekrar görüştük sonuç olarak artık buradayım İrfan ile her gün konuşuyoruz esasında. Milli takımda sevdiğim biri ve şimdi onunla aynı takımdayım. Çok memnunum.” dedi.

“Formayı bir an önce onların önünde giymek istiyorum”

Fenerbahçe taraftarına ayrı bir parantez açan Ünder, “Buraya gelmeden önce taraftarın desteğini çok hissettim. Bu beni gerçekten çok etkiledi. Türkiye’ye ayak bastığım andan itibaren hepsi yanımda oldu. Sağ olsunlar. Onlar, havaalanına geldiler, bu benim için çok önemli. Onlar için bu formayı giydiğim için çok mutluyum. Bir an önce onların önünde formayı giymek istiyorum.”

Cengiz Ünder’in transferi KAP’a da bildirildi

Fenerbahçe, Cengiz Ünder’in transferini de KAP’a bildirdi. KAP’a yapılan açıklamada,

“Profesyonel futbolcu Cengiz Ünder’in transferi konusunda kulüp ve kendisi ile anlaşma sağlandı. Olympique de Marseille kulübüne ödenecek toplam 15.000.000 Euro bonservis bedeli 4 yıl içinde ödenecek.

FIFA talimatları doğrultusunda oluşacak dayanışma katkı payları kulübümüz tarafından karşılanacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu