Haber

İrfan Değirmenci bombası! CHP’nin kalesine aday olacak mı?

2023 seçimlerinde TİP İzmir Milletvekili Adayı olan İrfan Değirmenci, seçimin ardından Halk TV’deki eski görevine geri döndü. Değirmenci, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bir kez daha ekranlara veda etti. Bu hareket ‘Yine mi adaysınız?’sorusunu gündeme getirdi.

ADI İKİ YERDE ANLATIYOR: “HER POZİSYONA ADAYIM”

İrfan Değirmenci’nin İzmir veya Ankara’nın Çankaya ilçesi için TİP’ten aday olabileceği söyleniyor.

gercekizmir.com’a konuşan Değirmenci, şunları söyledi: “İzmir’de bunun konuşulması beni çok mutlu ediyor. Diğer şehirlerde de konuşulması beni mutlu ediyor. Halkımızın mücadelesini büyüteceğim, akla gelebilecek her göreve adayım.” her yer bana uygun.”söz konusu.

“İzmir seçenekler arasında mı?”Soruyu yanıtlayan İrfan Değirmenci, şunları söyledi: “Her parti gibi bizim de Parti Meclisimiz var. Tartışacağız, konuşacağız. Süreç belli ve listeler en geç 20 Şubat’a kadar Yüksek Seçim Kurulu’na (YSK) teslim edilecek. Genel seçimlerde milletvekili seçildik. Aslında itirazlarımı kabul etselerdi belgeler elimizde olacaktı ama mücadele devam ediyor. Bir kez kaybettiyseniz, tekrar deneyin, ancak tekrar başarısız olun, ancak daha iyi başarısız olun.sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu