Haber

Kadın öğretmenden 4 öğrenciye cinsel istismar! Mide bulandıran olayda yeni detaylar ortaya çıktı

İstanbul Çekmeköy’de İngilizce öğretmenliği yaptığı özel okulda 4 öğrenciye cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan ES davasında mütalaa verildi.

Anadolu 13. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki duruşmaya tutuklu sanık ES katıldı. Mağdur HBD’nin Sesli ve Görüntülü Bilişim Sistemi (SEGBİS) ile katıldığı duruşmada tarafların avukatları hazır bulundu.

Duruşmada Cumhuriyet savcısı esasa ilişkin mütalaasını verdi. Mütalaada sanığın asansöre çağırdığı diğer mağdur HBD ile fiziksel temasta bulunduğu, mağdur TK’nin elini tuttuğu belirtildi.

Sanıkların maktul E.Ö.B’ye internette cinsel içerikli görüntüler izlettiği ve EK’ye çıplak fotoğraflarını çekmesini istediği kaydedildiği tutanakta, ES hakkında toplam 62 suç işlendiği belirtildi. 4 çocuğa yönelik “zincirleme cinsel istismar” ve “müstehcenlik” suçundan dava açıldı. 173 yıla kadar hapis cezası talep edildi. Duruşmada söz alan ES, mütalaayı kabul etmediğini belirtti.

Sanık ES, “Öğrencilere başarı odaklı yaklaşmak istedim. 4 yıl yılın öğretmeni seçildim. Onlarla ilişkim yanlış anlaşıldı. Suç işleme niyetim yok. Tahliyemi talep ediyorum. ” dedim. Mahkeme heyeti, belgelerdeki eksikliklerin giderilmesi için duruşmayı 26 Nisan’a erteledi.

İddianameden

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, Çekmeköy’de özel bir okulda öğretmen olarak görev yapan ES’nin 2021-2022 yılları arasında 4 öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu belirtildi.

İddianamede 24 Şubat 2022’de tutuklanan sanığın 4 çocuğa yönelik “ardışık cinsel istismar” ve “müstehcenlik” kabahatlerinden toplam 62 yıl 173 yıl hapis cezasına çarptırılması talep edildi.

habersivasli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu