Haber

Mersin’de Kör Köpek Yavrusunu İlaçlama Ekipleri Kurtardı

Mersin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Denetim Müdürlüğü Temizlik Hizmetleri Şubesi ilaçlama ekipleri, çalışmaları sırasında inşaat halindeki bir binanın asansör boşluğuna düşen kör köpeği kurtardı.

İlaçlama çalışmaları kapsamında Mersin’in Mezitli ilçesine bağlı Seymenli Mahallesi Arif Nihat Asya Sokak’ta bir inşaata giren gruplar, binanın asansör boşluğuna düşen ve çıkamayan 2,5 aylık yavru köpeği fark ederek kurtardı. kuyunun gözleri onu göremediği için.

İlgili Makaleler

Kuyudan çıkarılan can dostuna mama ve su veren ekipler, bir süre çevrede arama yaparak kuyunun sahibi olup olmadığını öğrenmeye çalıştı. Daha sonra şantiyede görevli bekçinin yavruya baktığını öğrendiler. İnşaat alanında nöbet tutan vatandaş, yavru köpeği 5 gün önce kaybettiğini ve hiçbir yerde bulamadığını ifade etti. Can dostuna kavuşmanın mutluluğunu yaşayan vatandaş, gruplara duyarlılıkları ve çalışmalarından dolayı teşekkür etti. 5 gün boyunca yemek yemeden ve su içmeden hayata tutunmaya çalışan yavru, karnını doyurmanın ve kuyudan çıkmanın memnuniyetini yaşadı.

bozkurt-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu