Haber

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Lisesi’nde oy kullandı

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 54 yıl önce mezun olduğu Kayseri Lisesi’nde Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili Genel Seçimleri için oy kullandı.

AK Parti’den Kayseri Milletvekili adayı olan Akar, oyunu kullanmak için mezun olduğu “Taş Mektep” lakaplı Kayseri Lisesi’ne geldi.

İlgili Makaleler

1097 numaralı sandığı kullanan Akar, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Anneler Günü’nü kutlayan Akar, değerli bir seçimin geldiğini belirterek, “Bu seçimin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Vatandaşımızın öngörüsüne güveniyoruz.”

Seçimin ülkenin istikrarına, geleceğine, refahına ve güvenliğine değerli katkılar sağlayacağını kaydeden Akar, şöyle devam etti:

“Seçimin demokratik teamüllere uygun, demokratik nezaket çerçevesinde, güven ve huzur içinde tamamlanacağına inanıyoruz. Partiler olarak hepimiz fikir ve düşüncelerimizi dile getirdik, plan ve projelerimizi anlattık, vatandaşlarımızla görüştük. Vatandaşlar dinledi, kararlarını bugün verecekler ve oylarını kullanacaklar.”

Kendisine gösterilen iyilikten dolayı teşekkür eden Akar, Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin hayırlı olmasını diledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu