Haber

Narlıdere Belediyesi’nden kritik yeniden yapılanma hamlesi

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ve Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun kapsamında SGK ve vergi borçlarını yeniden yapılandırdıklarını söyledi. Önder Engin, “Yeniden yapılanmayla birlikte yaklaşık 100 milyon TL borçlarımızdan düşülecek. Bu borçların ödenmesinin belediyemiz için çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Görevde olduğumuz sürece üzerimize düşen sorumluluğu yerine getireceğiz” dedi.

Narlıdere Belediyesi Ağustos ayı Olağan Meclis Toplantısı, Atatürk Kültür Merkezi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin başkanlığında gerçekleştirilen meclis toplantısında belediyenin vergi ve SGK borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin çalışmalar paylaşıldı. Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilgili yasadan yararlanarak yaptıkları yapılandırma ile belediyenin SGK ve vergi borçlarından yaklaşık 100 milyon TL tasarruf sağlayacağını belirtti.

İlgili Makaleler

BELEDİYEMİZ İÇİN ÖNEMLİ

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, vergi ve SGK borçları için aldıkları yeniden yapılandırma kararının belediyenin geleceğini endişelendirdiğini belirterek, “Yıllar öncesinden gelen vergi ve sigorta borçlarımızın yeniden yapılandırılması için gerekli başvuruları yaptık. Yeniden yapılanmayla birlikte yaklaşık 100 milyon TL borçlarımızdan düşülecek. Yıllar geçtikçe gelirimiz arttıkça borcun ödenmesi kolaylaşacaktır. Borcumuzu ilk taksitini ödedik. Bu borçların ödenmesinin belediyemiz için çok değerli olduğunu düşünüyoruz. Görevde olduğumuz sürece sorumluluğumuzu yerine getireceğiz. Aylardır bu konu üzerinde çalışan tüm arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum. Hayırlı olsun” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu