Haber

Seferihisar Belediyesi Ürkmez Sakızağacı’ndaki Karavan Parkını Hizmete Açtı

Seferihisar Belediye, Ürkmez Sakızağacı’nda 70 araç kapasiteli Karavan Parkını hizmete açtı. Belediye Başkanı İsmail YetişkinKaravan parklarının ilçe geneline yaygınlaştırılacağını söyledi.

Türkiye’de karavancıların uğrak yerleri arasındadır. Seferihisar Seferihisar Belediyesi ve İzmir Kamp ve Karavan Derneği işbirliğiyle Ürkmez Sakızağacı’nda ‘Karavan Parkı’ açıldı. 70 araç kapasiteli parkta su, elektrik, tuvalet, mutfak ve fosseptik drenaj alanı yer alıyor. Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ve dernek başkanı Erdal Altın’ın da katıldığı açılışa çok sayıda karavancı da katıldı. Karavancılar 11 Eylül tarihine kadar otopark alanını ücretsiz kullanabilecek.

İlgili Makaleler

SAYI ARTACAK

Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Seferihisar’ın böyle bir yere çok ihtiyacı vardı. Karavanlar sağa sola kontrolsüz park ediliyor. Elektrik, su, fosseptik yok. Sizlerden gelen teklif üzerine değerlendirdik. Hepinize teşekkür ederim. Pazartesi “Burada sabaha kadar ücretsiz kalabilirsiniz. İlçe genelinde karavan park alanlarının sayısını artırmayı planlıyoruz” dedi.

Kaynak: ANKA / Turizm

eldivanajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu