Teknoloji

Soulslike Rol Yapma Oyunu Flintlock: The Siege of Dawn Ertelendi

 
Kepler Interactive tarafından yayınlanan ve A44 Games tarafından geliştirilen soulslike aksiyon rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn, daha önce planlanan 2023 çıkış yılından 2024 yılına ertelendi. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Epic Games aracılığıyla). Ayrıca Xbox Game Pass hizmetine dahil edilecektir.
 
Ekip, ertelemeyle ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu.
 
 
 
Soulslike aksiyon rol yapma oyunu Flintlock: The Siege of Dawn’ın gecikmesiyle birlikte ekiple çeşitli açıklamalarda bulundu. Bu bağlamda, “Flintlock: The Siege of Dawn’ın gelişimi hakkında hayranlarımızı bilgilendirmek istiyoruz. Oyunu en iyi şekilde sunmak ve en yeterli olanı aktarmak için Flintlock oyununu 2024’e ertelemek zorunda kaldık. Heyecanlı dövüşler, ödül odaklı keşifler ve gerçek bir oyun deneyimi… Keşfetme hissi olacak.
 
Flintlock’un özel bir deneyim olması tüm ekibimiz için çok değerli. Bunun etkileyici ve akılda kalıcı bir proje olmasını istiyoruz. Size gösterecek pek çok heyecan verici şeyimiz var ve onları yakında size getireceğiz.”
 
Flintlock: The Siege of Daw, aksiyon ve rol yapma öğelerini bir araya getiren ruh benzeri bir açık dünya yapımı olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 

https://twitter.com/PlayFlintlock/status/1669639853758136323

 

haber-ayranci.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu