Yaşam

Tetikçinin Oğlu Dizisinde Heyecan: Şevket Çoruh Bunca Yıl Polislik Yaptıktan Sonra İlk Kez Suçlu Oldu

FOX’un yeni dizisi Tetikleyicinin Oğlu bu akşam ilk bölümüyle seyirci karşısına çıkacak. Başarılı isimlerin başrolde buluştuğu Shooter’s Son, uzun süredir merakla beklenen hikayelerden biri. Son olarak Hekimoğlu dizisinde oynayan Timuçin Esen, 16 yıldır Arka Sokaklar’ın Mesut Komiserliğini yapan Şevket Çoruh ve genç yetenek Genco Özak dizi hakkında yorumlarını paylaştı. birlikte bakalım…

Bildiğiniz gibi FOX’un yeni dizisi Trigger’s Son için bir süredir çalışmalar sürüyor. Konu ve oyuncu kadrosu belli olmaya başladıktan sonra dizi büyük bir heyecanla beklenmeye başlandı.

Çukur ve Baba gibi başarılı dizilere imza atan Gökhan Horzum, Nişancının Oğlu dizisinin senaryosunu yazıyor. Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın ve Emre Aybek oturuyor.

Dizinin başrollerini Timuçin Esen, Şevket Çoruh ve Genco Özak paylaşıyor. Çoruh ve Esen’in hayat verdiği İskender ve Korkmaz karakterleri kırk yıllık dost olarak karşımıza çıkıyor.

Korkmaz, İskender’in tetikçisi olan o sadık arkadaşı rolünde. Ta ki oğlu ortaya çıkana kadar.

Dizide Şevket Çoruh’un bir suçluya hayat vermesi çok dikkat çekici. Ünlü oyuncuyu 16 yıldır Mesut Komiser olarak tanıyoruz. Utanmazsak karşıdan karşıya geçerken suça müdahale etmesini isteyeceğiz.

Tabii bu konuda son derece heyecanlı olduğunu söylüyor. Yıllar sonra ilk kez bir suçlu karakteri oynayacak. İşte dizi ve karakteri hakkında yaptığı yorumlar:

“Sahne oyunlarımda, sinema ve dijital çalışmalarımda birçok farklı karakteri canlandırdım. Isko için çok heyecanlıyım.

Televizyonda canlandırdığım karakterden uzun süredir uzak olan İsko; o bir hata. Karakterin kültürel kodları da çok farklı. Bu yüzden seyircinin şaşıracağını ve akılda kalıcı bir karakter olacağını düşünüyorum.’

Diğer başrolümüz Timuçin Esen ise kendi karakteri konusunda kendisinin bile kafasının karıştığını söylüyor. Sizce Korkmaz, yeniden baba olmaya çalışan oğlunu koruyabilecek mi?

Timuçin Esen’in Korkmaz ile ilgili yorumları şöyle:

Shooter’s Son bir baba-oğul hikayesi. Yıllardır aradığı oğlunu tehlikeli bir durumda bulan Korkmaz’ın hem oğlunu korumasını hem de yeniden baba olmayı öğrenme sürecini izleyeceğiz.’

Aynı formda başrolü üstlenen ve birçok başarılı isimle ekrana dönen Genco Özak, dizi için son derece heyecanlı olduğunu belirtiyor.

Dizide Şevket Çoruh ve Timuçin Esen ile çalışmaktan ne kadar gurur duyduğunu anlatan Özak, “Atıcının Oğlu hareketli, aksiyonlu ve etkili bir hikaye. Çok değerli bir oyuncu kadrosu var. Bodrum’da çalışmak da çok keyifli. İyi bir iş ile seyirci karşısına çıktığım için mutluyum.

Bakalım dizide başımıza neler gelecek… Heyecanla bekliyoruz.

Bunun hakkında ne düşünüyorsun?

Nişancının Oğlu ilk bölümüyle bu akşam 20:00’de FOX’ta!

haber-inegol.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu