Ekonomi

TGSD Başkanı Ramazan Kaya: Seçimlerin tamamlanmasıyla birlikte üretimi ve ihracatı artırmamız gerekiyor

TGSD Lideri Ramazan Kaya, “Seçimlerin tamamlanmasıyla önümüze bakmamız gereken bir dönem başladı.

Türkiye Hazır Giyim Sanayicileri Derneği (TGSD) Genel Başkanı Ramazan Kaya, ikinci tip cumhurbaşkanlığı seçimi hakkında açıklamalarda bulundu. Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını dileyen Kaya, üretim ve ihracata vurgu yaptı. Ramazan Kaya dedi ki:

“Ülkemizin 13. Cumhurbaşkanı seçilen Recep Tayyip Erdoğan’ı ve 14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde sandıktan başarıyla çıkan 28. Dönem Milletvekillerimizi tebrik ediyoruz. Seçim sonuçları ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. ulus.

Seçimlerin tamamlanmasıyla birlikte bugünden önümüze bakmamız gereken bir dönem başladı. Bu süreçte ülkemizin ekonomik, sosyal ve sosyal refahına katkı sağlamak için üretim ve ihracatımızı artırmamız gerektiğine inanıyoruz. Daha çok üreterek enflasyonu düşürebilir, daha çok ihracat yaparak cari açığımızı azaltabilir, yarattığımız katma değerle iş gücümüzü artırabiliriz.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılına girerken Türk hazır giyim sektörü olarak bu hedefler doğrultusunda var gücümüzle çalışarak üretmeye ve ihracata devam edeceğiz.” – İSTANBUL

demirciajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu