Haber

20 Eylül’de Türkiye’yi Etkilediği İddia Edilen Bir Dizi Gizemli Olay Sosyal Medyanın Gündeminde

20 Eylül 2023 tarihiyle ilgili bir süredir sosyal medyada farklı tezler ortaya atılıyordu. O gün gizli kitabın açılacağını ve Türkiye için kritik bir gün olduğunu iddia eden gazeteci-yazar Haluk Özdil’in ardından bir açıklama daha yapıldı. diğer birçok teori tartışıldı. Öyle ki bu açıklamalar TikTok’ta viral oldu ve izleyenleri şaşırttı.

Gazeteci ve yazar Haluk Özdil, son aylarda çok konuşulan bazı tartışmaları anlattı. Özdil, 20 Eylül’e işaret ederek, “Gördüklerinize inanamayacaksınız” dedi.

Sırlar kitabının 20 Eylül Çarşamba günü açılacağını söyleyen Özdil, “Türkiye adına mucizevi gelişmelerle karşılaşacağız.” İfadelerini gösterdiği belgelerle kanıtladı.

“20 Eylül’de yeraltından bir şey çıkacak!”

Özdil, çektiği videolarda “Bu mucizeleri gökten beklemeyin, çünkü yer altından gelecek” iddiasıyla dikkat çekti. TikTok’ta dolaşan diğer videolarda da kullanıcılar yerin altından bir şeyin çıkacağını tekrarladı.

“Geri sayım çoktan başladı.”

Özdil, çektiği görüntülerde 20 Eylül’de yaşanacak ilginç olaylar için geri sayımın başladığını belirterek, şunları söyledi: ‘Bana inanmayanlar, söylediklerimi anlamayanlar olacaktır. “O günü bekleyin” dedi.

İşte o video:

TikTok’ta milyonların izlediği görüntüler arasına ‘Eski Türk Devleti’ başlığıyla açıklamalarda bulunan bir kullanıcı da eklendi. Kullanıcı, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, devleti Kadim Devlet’e devredecek” açıklamasıyla gündeme geldi.

Yeni para birimine geçiş yapılacağını da dile getiren kullanıcının, konuşmalarında ‘Turan lirası’ndan bahsettiği görüldü.

“O tarihten itibaren doların geçerliliği kalmayacak!”

Kullanıcı, hükümet işlerinde önemli değişikliklerin olacağını söylerken, 20 Eylül itibarıyla dolarda herhangi bir karar olmayacağını ve geçerli para biriminin Turan lirası olacağını da söyledi.

“20 Eylül’de Erdoğan devleti teslim ettikten sonra 3. Dünya Savaşı çıkacak. 29 Ekim 2023’te ise ‘Kayaların Oğlu’ denilen kişi devletin başına geçecek.”

Yönetimin tamamen değişeceğini ve Erdoğan’ın silahlı hazırlıklarını üstlenerek o dönemde başlayacak Dünya Savaşı’nda Türkiye’yi koruyacağını söyledi.

İşte Eski Türk Devleti ile ilgili teoriler:

‘Kayaların Oğlu’ ismini bir yerden hatırlıyorsanız Barış Manço’nun ‘2023’ albümünden bir şarkı olduğunu söyleyelim. Özdil, daha önceki açıklamalarında Atatürk’ten sonra en büyük koruyucunun Barış Manço olduğunu söylemişti.

Tüm bunlara ek olarak Simpsonlar çizgi dizisindeki bir sahnede de 20 Eylül iddialarına gönderme yaptığı iddia edildi.

Dizinin o bölümünde yerin altından ‘melek kanatlı’ bir iskeletin çıktığı gösterilmişti. O sahne, 20 Eylül’de yerden çıktığı iddia edilen şeyin melek kanatlı bir yaratık olup olmadığı konusunda tartışma yarattı.

İşte o sahne:

haber-nallihan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu