Haber

BİM’den fare açıklaması: Hiçbir zaman sorunlu ürün satmadık, satmayacağız

Yozgat’ta yurtta kalan öğrencilerin aldıkları cipsten ölü fare çıkması gündem oldu. Sosyal medyada yayılan görüntülerden sonra BİM’den gelen açıklamada, “Türkiye’de her gün milyonlarca tüketicinin alışveriş yaptığı BİM mağazalarında satışa sunulan bütün ürünler titizlikle kontrol edilmekte ve hiçbir şekilde tüketicinin kandırılmasına veya sağlığının riske atılmasına izin verilmemektedir” tabirleri yer aldı.

BİM: HİÇBİR VAKİT PROBLEMLİ ESER SATMADIK

Market zincirinin açıklaması şu biçimde:

“Sosyal medyada ve birtakım online haber sitelerinde BİM’in özel markalı cipsinin içinden yabancı cisim çıktığına dair paylaşımlar yapılmaktadır. Mevcut üretim sürecinde böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün değildir. Türkiye’de her gün milyonlarca tüketicinin alışveriş yaptığı BİM mağazalarında satışa sunulan bütün eserler titizlikle denetim edilmekte ve hiçbir formda tüketicinin kandırılmasına yahut sıhhatinin riske atılmasına müsaade verilmemektedir.

Özel markalı eserlerimizin üretimini yapan tüm tedarikçilerimiz ve üretim kademeleri kalite denetim gruplarımızın idaresinde, yetkili bağımsız kontrol kurumları tarafından sistemli olarak denetlenmektedir. BİM hiçbir vakit müşterilerine sıkıntılı bir eser satmamıştır, bundan sonra da satmayacaktır.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu