Ekonomi

Hazır beton üreticileri fiyat indirimi kampanyasına katılacak

Ticaret Bakanı Ömer Bolat, hazır beton üreticileri ve satıcılarının kendisine “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında halkımızın ve devletimizin yanındayız” başlıklı fiyat indirimi kampanyasına katılacaklarına dair söz verdiklerini belirtti.

Bolat, sosyal medya hesabından Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) heyetiyle yaptığı görüşmeye ilişkin bir paylaşım yaptı.

THBB Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Işık ve Yönetim Kurulu üyelerini İstanbul’da kabul ettiğini belirten Bolat, hazır beton üretiminde sektörel konularda görüş alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Bolat, geçtiğimiz günlerde ülke genelinde ve özellikle 6 Şubat depreminden en çok etkilenen 5 ilde fahiş fiyat artışları ve piyasayı bozucu uygulamalara ilişkin uyarıları ve fiyatların düşürülmesi talebini kendilerine ilettiğini belirterek, şöyle konuştu:

“THBB Yönetim Kurulu ve üyesi hazır beton üreticileri ve satıcıları, bu toplantıda ‘Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında milletimizin ve devletimizin yanındayız’ başlıklı fiyat indirimi kampanyasına katılacaklarını bize taahhüt ettiler ve katkılarını kamuoyuyla paylaşacaklarını beyan ettiler. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Konunun takipçisi olmaya devam ediyoruz.” Yapacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu