Yaşam

Sahneden inip tesettüre girmeye hazırlanan Tuğçe Tayfur, annesiyle iftar pozunu paylaştı.

Usta sanatçılar Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın 35 yaşındaki kızı Tuğçe Tayfur, geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda maneviyata yöneldiğini ve sahnelerden ayrıldığını duyurmuştu. Bu kararıyla dikkatleri üzerine çeken Tayfur’un, başını örterek verdiği pozların ardından başörtüsü taktığı iddia edildi. Artık tesettüre geçiş döneminde olduğunu söyleyen Tayfur, son halini yayınladı.

TARZI İLGİ ÇEKTİ

Son dönemde başörtüsüyle dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Tayfur, bir dönem sosyal medya hesabından iz bırakan Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Necla Nazir ve oğluyla iftarda verdiği pozu paylaştı. . Şalın üzerine şapka takan Tuğçe Tayfur, stiliyle dikkat çekti.

“KENDİMLE SAVAŞIYORUM”

Geçtiğimiz günlerde başörtüsü taktığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Tuğçe Tayfur, “Ben başörtülü olduğumu beyan etmedim. Hiç öyle bir şey söylemedim. Sadece günlük fotoğraflarımı Instagram sayfamda paylaşıyorum. her instagram kullanıcısı gibi. ama bizim dinimiz hoşgörü dinidir. ben kendi nefsimle deniyorum yoksa herkes gibi ben de biliyorum ki tesettür böyle bir şey değil. allah en gerçek şekilde yapmayı nasip etsin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu